Personal

VÅRA MEDARBETARE


FORDONSFÖRSÄLJNING

Johan Nilsson
Försäljare fordon

Tel direkt: 0380 – 3737 47
@: johan@mascotmotor.com

Nicklas Antonsson
Försäljare fordon

Tel direkt: 0380 – 3737 41
@: nicklas@mascotmotor.com

BUTIK

Tillbehör, Reservdelar och Personligutrustning.

Albin Axelsson
Försäljare Tillbehör / Personligutrustning / Reservdelar

Tel direkt: 0380 – 3737 49
@: albin@mascotmotor.com

Jonathan Lagerqvist
Försäljare Tillbehör / Personligutrustning / Reservdelar

Tel direkt: 0380 – 3737 42
@: reservdelar@mascotmotor.com

Vakant
Försäljare Reservdelar/ Tillbehör

Tel vxl:
@: reservdelar@mascotmotor.com

VERKSTAD OCH SERVICE

Verkstad, Service, Skadeverkstad och Däckservice.

Fredrik Johansson
Verkstadsansvarig / Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad / Däck / Ägare

Tel direkt: 0380 – 3737 44
@: verkstad@mascotmotor.com

Tobias Fridén
Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad / Däck

Tel direkt: 0380 – 3737 45
@: verkstad@mascotmotor.com

Tom Söderström
Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad / Däck

Tel direkt: 0380 – 3737 46
@: verkstad@mascotmotor.com

Anton Kraft
Montering / Internverkstad

@: verkstad@mascotmotor.com

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Ekonomi och Administration.

Chatarina Antonsson
Ekonomi / Administration

Tel direkt: 0380 – 3737 48
@: chatarina@mascotmotor.com

Nicklas Antonsson
Ägare / Ekonomi

Tel direkt: 0380 – 3737 41
@: nicklas@mascotmotor.com

Back to top