Personal


FORDONSFÖRSÄLJNING

Johan Nilsson
Försäljare fordon

Tel direkt: 0380 – 3737 47
@: johan@mascotmotor.com

Nicklas Antonsson
Försäljare fordon

Tel direkt: 0380 – 3737 41
@: nicklas@mascotmotor.com

BUTIK

Tillbehör, Reservdelar och Personligutrustning.

Christoffer Bergström
Försäljare Tillbehör / Personligutrustning / Reservdelar

Tel direkt: 0380 – 3737 49
@: info@mascotmotor.com

Jonathan Lagerqvist
Försäljare Tillbehör / Personligutrustning / Reservdelar

Tel direkt: 0380 – 3737 42
@: jonathan@mascotmotor.com

Dennis Eisenschmidt
Försäljare Reservdelar/ Tillbehör

Tel direkt: 0380-3737 43
@: reservdelar@mascotmotor.com

Gustav Bele
Försäljare Reservdelar/ Tillbehör/ Personligutrustning

Tel direkt: 0380-3737 43
@: reservdelar@mascotmotor.com

VERKSTAD OCH SERVICE

Verkstad, Service, Skadeverkstad och Däckservice.

Fredrik Johansson
Verkstadsansvarig / Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad / Däck / Ägare

Tel direkt: 0380 – 3737 44
@: verkstad@mascotmotor.com

Markus Henriksson
Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad / Däck

Tel direkt: 0380 – 3737 46
@: verkstad@mascotmotor.com

Oliver Rosenbrandt
Servicetekniker
Verkstad / Service / Skadeverkstad

@: verkstad@mascotmotor.com

Hampus Karlsson
Montör Mc, ATV
@: verkstad@mascotmotor.com

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Ekonomi och Administration.

Chatarina Antonsson
Ekonomi / Administration

Tel direkt: 0380 – 3737 48
@: chatarina@mascotmotor.com

Nicklas Antonsson
Ägare / Ekonomi

Tel direkt: 0380 – 3737 41
@: nicklas@mascotmotor.com

Back to top